Královny klobouků

Negin Mirsalehi | TOP blogerka

Negin Mirsalehi je nizozemská blogerka a modelka.

Narodila se v roce 1988 iránským rodičům.

Mít svůj styl

Negin si velmi brzy uvědomila, že ji to táhne k módě. Nešla však cestou kopírování – vytvořila si svůj vlastní styl. Dá se popsat jako dívčí a pohodlný, s trendy akcenty, které se nedají jen tak přehlédnout.

V roce 2012 tehdy 24letá Negin objevila Instagram. Svou krásu a bystrost zúročila také na vlastním blogu: neginmirsalehi.com. Trvalo to pouhý rok než získala nespočet fanoušků a než si ji všimla média. Již v roce 2013 byla oceněna titulem Marie Claire Největší New Media Talent (Best New Media Talent) a získala i ocenění časopisu Stylight “The Most Promising Fashion Blog”. To podnítilo ještě větší zájem o tuto stylovou krásku.

V roce 2015 Negin Mirsalehi na Instagramu překonala hranici 2 miliony followerů, dnes už má followerů 4 miliony. Nadále stíhá i svůj blog, je aktivní na Facebooku, Snapchatu, Pinterestu a Twitteru. Natáčí vlogy na Youtube… Působí jako modelka prestižních světových značek. A to ještě stále není všechno.

Gisou

Po vzoru dalších blogerek a modelek propůjčila Negin své jméno originální kosmetice. V roce 2015 přišla s vlastním luxusním vlasovým olejem. Není divu, její vlasy jsou nepřehlédnutelně okouzlující. Která žena by po takových vlasech netoužila? Vlasový olejíček od Negin, s obsahem medu, který vyrábí přímo otec Negin, tomu má pomoci. Je prvním z řady kosmetických produktů značky Gisou, kterou Negin vytvořila. Název Gisou přitom odkazuje na perský původ rodiny Negin, z perštiny se dá přeložit jako “vlasy ženy”.

Královna klobouků

Nádherné vlasy Negin skvěle doplní i stylový klobouk, fotky Negin s kloboukem hovoří za vše. Úchvatná Negin je prostě královnou. Není pochyb o tom, že je to také královna klobouků.

Inspirace od Negin

Béžový slamák s páskem Oviedo

Letní klobouk s proužky, tmavý

Přírodní letní klobouk

Zdroje:
Líbí se? Nenech si to pro sebe!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *