Královny klobouků

Julie Sariñana | TOP blogerka

Julie Sariñana je americká módní blogerka a stylistka.

Narodila se 9.1.1986 v Mexiku, žije ve Spojených státech, v LA.

Dream , Believe, Achieve. Julie Sariñana

Bez předstírání

Do světa módy se Julie dostala skrze své starší sestry. To ony ji přivedly k módě a staly se pro ni inspirací. Později se její inspirací stala příroda, moře, slunce nebo hudba. Módní cit Julie zúročila na maximum. Odráží se ve všem, co dělá. Bez předstírání…

Svůj módní blog založila Julie Sariñana v roce 2009, od té doby je známá především jako Jules. Blog totiž nese název Sincerely, Jules (v překladu “upřímně od Julie” nebo “Jules, bez předstírání”. Na blogu se dá najít mnoho módní inspirace a outfitů, ale také fotky z cest, myšlenky a postřehy z osobního života.

Původně vznikl jako kreativní vizitka osobitého stylu Julie. Postupně se z blogu stal jeden z nejuznávanějších světových blogů a z Julie jedna z předních světových blogerek. Stala se také majitelkou a kreativní ředitelkou módního obchodu Sincerely Jules.

Julie chce inspirovat nejenom v oblasti módy, ale inspirovat ostatní k tomu, aby šli za svými sny a dosáhli toho, po čem touží. Odtud také její moto: Dream , Believe, Achieve. (ve volném překladu: Měj sny a věř jim. Máš je nadosah.) Sama Julie je přesvědčená o tom, že pokud se něčemu věnujeme na plno, musí se to odrazit v úspěchu. Sama Julie je toho důkazem.

Královna klobouků

Foto Julie z Instagramu hovoří za vše. K životu v Los Angeles klobouk prostě patří, to platí i pro život krásné Julie. Julie je prostě Královna klobouků.

Inspirace od Sincerely, Jules

Zajímají tě další královny klobouků?

Zdroje:
Líbí se? Nenech si to pro sebe!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *