Inspirace, Módní sety

Letní must-have. 5 věcí, se kterými v létě zazáříš! Tady je první…

Léto odstartovalo se vší vervou. Topíme se ve slunečních paprscích, žár je všudypřítomný, být HOT je na místě… Jak být v létě královnou? Jak zazářit s tím omezeným množstvím oblečení, které v létě máme? Jasně holá kůže je sexy, ale přece jen to alespoň občas chce něčím zpestřit.

Takové skvělé letní zpestření, které se bude vyjímat nejlépe právě na opálené pokožce, je tetování. Máme na mysli dočasné tetování (tzv. flash tattoo), které je naprosto nezávazné. Je výrazné, ale nejde o nic definitivního. Není třeba řešit, že daný motiv nás bude provázet celý život, dá se obměňovat téměř dle nálady. Navíc se toto flash tetování dá umístit takřka kamkoliv. Je bezbolestné. Na rozdíl od klasického tetování není problém dát si tetování v létě, nevadí, že na něj svítí sluníčko, naopak, o to víc vynikne. Flash tetování je naprosto bezpečné. To se například o tetování hennou vždy říct nedá (viz článek na Vitalii: Tetování hennou způsobí jizvy a spustí alergie).

A ještě jedna žhavá vlastnost – nabízí i metalické barvy – zlatou, stříbrnou, příp. v kombinaci s dalšími barvami. Barvy ideální na pláž i na letní výlet, jako stvořené pro letní radovánky, fesťáky a vše kolem.

Dát si tetování? Ano, je to hračka!

Letní tetování má podobu samolepek s velmi snadnou aplikací, kterou zvládne úplně každý. Známe ji z dětství a tetovaček ze žvýkaček, princip tohoto tetování je úplně stejný – jen vypadá podstatně lépe než želvy ninja. Rychle, jednoduše, bez bolesti. Výsledný efekt je více než zářivý, a tak není divu, že jsme právě letní metalické tetování zařadili mezi naše letní must-have, dokonce hned jako první.

Letní inspiraci jsme tentokrát hledali na Instagramu. Tady je:

Zdroj obrázků: Instagram FlashTattoos

Jaký motiv tetování?

Léto je typické lehkostí. A lehkost charakterizují peříčka. Právě peříčka jsou dokonalý motiv pro letní tetování. Ale nebudou to ledajaká peříčka, budou to peříčka v třpytivých barvách, které jim dodají luxusní vzhled.

Peříčka tvoří také jeden z klíčových prvků tzv. boho stylu. A boho styl frčí, i v podobě tetování. A tak si na léto můžete klidně pořídit něco v boho stylu – tetování pro bohémy, tetování s indiánskými prvky, tetování odkazující na hippies éru apod.

Jak může vypadat tvé žhavé letní tetování? Třeba takto:

Metalické tetování Peříčko (flash tattoo)

Metalické tetování Wild Heart (flash tattoo)

Metalické tetování Wild (flash tattoo)

Recenze na letní tetování?

Na netu se jich dá najít dost. Tetování zkoušela třeba blogerka z I love makeup (už je to dýl, ale metalické tetování se prostě hodí každé léto)… Tetování je k vidění také u celebrit, svoji kůži metalickým tetováním zdobí třeba slavná, skvělá a krásná Beyoncé.

A co víc?

Klobouk přece, bez toho to v létě nejde, zvlášť v našem kloboukovém království. Klobouk a tetování jsou super dvojka – super dvojka pro super léto…

Metalické tetování Ornament (flash tattoo)

A tady jsou naše zářivé tipy na klobouky:

Dámský klobouk Almeria, bílý

Slamák Girona s pestrými třásněmi

Slamák s korálky Doca

Modrobílý slamák Doca Bead Blue

Bílý slamák s mincemi

Letní klobouk tyrkys

Růžový klobouk Easy

 

Líbí se? Nenech si to pro sebe!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *