Královny klobouků

Chiara Ferragni | TOP blogerka

Chiara Ferragni je italskou módní blogerkou. Patří k nejvýraznějším influencerům a internetovým podnikatelům dneška. Vedle toho je i úspěšnou modelkou.

Narodila se 7. 5. 1987.

Blonďatý salát

Ano, The Blonde salad – tak Chiara pojmenovala svůj blog, který začala tvořit již v roce 2009.  Blog následoval po vydání vůbec první publikace Chiary, která nesla stejný název: The Blonde Salat. Chiara Ferragni však nezačínala od nuly, na blogu navázala na své předchozí zkušenosti ze sociálních sítí, kde již v době, kdy blogování teprve vznikalo sklízela nebývalé úspěchy.

Na svém blogu Chiara naplno také zúročila svoji vášeň pro módu a fotografování, kterou, jak sama říká, zdědila po své matce. Úspěch se dostavil velmi brzy. Chiara se stala vyhledávanou blogerkou, influencerkou a modelkou. Z blogu se stal milionový business s více než dvacítkou zaměstnanců. Dnes je součástí blogu i eshop a z Chiary mj. také módní návrhářka.

Chiara má nejenom módní cit, ale je také velmi krásná. I to je důvodem, proč se objevila na obálce desítek nejprestižnějších módních časopisů. Chiara spolupracuje s těmi nejvýznamnějšími světovými značkami, ale založila také vlastní módní linii Chiara Ferragni collection.

Chceš o Chiaře vědět víc? Mrkni na video, kde sama Chiara odhaluje 17 věcí, které o ní asi nevíš…

Chiara je jedinečná, jedinečná ve svých postojích, ve svém vzhledu, ale i osobním životě. Jejím partnerem je italský umělec Fedez. Potetovaný zpěvák s punkovým vzezřením skvěle kontrastuje s jemnou krásou blondýnky Chiary. Jejich kontrast, ale především lásku také náležitě dokumentují na Instagramu.

Královna klobouků

Chiara patří dle časopisu Forbes mezi nejvlivnější osoby světa pod 30 let. Je ve světovém měřítku jedním z nejvýraznějších influencerů dnešní doby a za nás je Chiara také zajisté i královnou klobouků.

Inspirace od Chiary

Dámský klobouk Almeria, černý

Černý slamák s korálky

Hnědý slamák s korálky

Zdroje:
Líbí se? Nenech si to pro sebe!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *