Královny klobouků

Emma Lucey | Fashion & Travel Blogger

Emma Lucey je australskou blogerkou a také nadšenou cestovatelkou.

Narodila se v australském Sydney v roce 1990.

Stay young, stay free. Emma Lucey

Závratný pád do budoucnosti

Emma Lucey má vystudovaný obor Komunikace a média, možná i proto to se svým blogem Spin Dizzy Fall dotáhla tak daleko. Lucey nyní působí jako profesionální blogerka, cestovatelka a fotografka.

Každá z blogerek má svůj osobitý styl, styl Emmy je trošku bohémský, trošku boho. Vyžívá se v retro módě, miluje módu 70. let, ale nejenom to. Vpadla do virtuálního světa jako lavina, kousek minulosti přenesla do budoucnosti. Přestože je trošku retro a hodně svá, je nepřehlédnutelná i v moderním světě nových technologií.

Emma Lucey cestuje po světě a vše dokumentuje na Instagramu. Její fotky nejsou tak načančané jako fotky blogerek, které se zaměřují výhradně na módu. Jsou to fotky, které jsou reálnější, Emma je tím bližší, osobnější.

Video Emmy je proti tomu doladěné do nejmenších detailů, nechybí příhodná hudba. Její cestovatelské video je natolik poutavé, že má člověk chuť sbalit kufry a vydat se vstříc novým dobrodružstvím, ať již to dobrodružství čeká kdekoliv. Přesvědč se sama. Důkazem je třeba video, kde Emma reportuje svůj desetidenní výlet po korálovém moři…

Chceš vidět víc? Sleduj Youtube kanál Emmy.

Královna klobouků

Dle svých slov je Emma milovníkem čaje a také klobouků. Více než slova řeknou její fotky (mrkni do fotogalerie níže). Emma Lucey si bezesporu titul královna klobouků zaslouží.

Inspirace od Emmy Lucey

Stylový slamák Lugo

Béžový slamák s páskem Oviedo

Modrý slamák TOP SECRET

 

Zdroje:
Líbí se? Nenech si to pro sebe!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *