Královny klobouků

Leonie Hanne | TOP blogerka

Leonie Hanne je blogerka, zaměřená nejenom na módu, ale také na cestování.

Narodila se v roce 1994 v Německu.

Vášeň pro módu

V roce 2014 založila Leonie blog ohhcouture.com, tehdy jako strategická konzultantka a vášnivá milovnice módy. Až posléze Leonie opustila zaměstnání, aby se z ní stala nezávislá bloggerka z oblasti módy, cestování a životního stylu.

Od roku 2015 si spolu s Alexanderem Galievskym plní na blogu své sny. Alexander na blogu působí především jako fotograf, Leonie je jeho vděčným objektem, a nejenom jeho.

Leonie působí také jako modelka nebo módní stylistka. Pyšní se spoluprací s takovými značkami jako je Cartier, Bulgari, Tommy Hilfiger, Tory Burch, Intimissimi, Lancome nebo Net-A-Porter. Na jejím blogu najdeš i eshop s oblečením světových značek.

Vášeň pro cestování

Aktuálně Leonie a Alexander cestují po světě, tak mohou vytvářet unikátní příběhy nejenom ze světa módy. Leonie Hanne své fanoušky pravidelně zásobuje úchvatnými fotkami z Evropy, Asie i Ameriky. Na jejím blogu a najdete fotky těch největších světových metropolí, stejně jako její outfity i její cestovatelské fotografie jsou promyšlené do nejmenšího detailu. Tvary, vzory, střihy – to vše perfektně sedí. Vše je v dokonalé harmonii. To platí i pro Instagram Leonie.

Vášeň pro krásu

Leonie je romantický typ, který upřednostňuje něžné prvky a pastelové barvy. Je dokonale krásná, i proto už se objevila v takových časopisech jako je  Vogue, Elle, Harpers Bazzar nebo Cosmopolitan.

Královna klobouků

Leonie má krásné blond vlasy, které skvěle ladí k jejím romanticky laděným fotkám. Jen zřídka je schovává, přesto je pro nás královnou, královnou klobouků.

Inspirace od Leonie

Béžový slamák s páskem Oviedo

Dámský letní klobouk Raffia

Slamák Girona s pestrými třásněmi

Zajímají tě další královny klobouků?

Zdroje:
Líbí se? Nenech si to pro sebe!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *