by BB, Inspirace, Módní sety

Červnové must-have by BB

Červen. Slunce září na celý svět. Vychutnej si slunečních paprsků do sytosti, ale nezapomeň, že velkým přítelem ti může být i klobouk. Jako stylová ochrana před slunečním zářem a také jako skvostný módní doplněk. Klobouk z tebe udělá královnu. Pak už zbývají jen ty správné červnové šaty…

Tak tohle je on! Klobouk, který Blažena a Božena vybrali ze všech možných klobouků na červen. Jednoduchý ve své velikosti, široký ve svém minimalismu. Efekt završený tkaničkou, která ti bude příjemně šimrat záda. Necháš se?:-) Tento klobouk je za nás na červen must-have.

Dobře, nemusí to být přímo tento klobouk (ještě není konec června a už vyprodaný:-((()… Jsou tu i další klobouky, kterým je vlastní elegance a ženskost. Tady jsou:

A ještě ty šaty, ženskost sama! Další must-have příjemně prosluněných dnů – úchvatné letní šaty, krásné jako červnové květy, lehké jako letní vánek. Úplně nejlehčí jsou ty bílé…

A jako doplněk lehkých bílých šatů slamák, nejslamákovanější.

Temně modré anebo sytě modré šaty – skvěle ladí se zářivou barvou vlčích máků, nemyslíš?

Tyto nebo jiné z modrých šatů? Které ti sednou?

Anebo tě zajímá modrý klobouk? Tady je, a nejeden!

Žena je jemná jako květina a jemnost rozhodně není slabostí. Jemnost rozhodně není nudná. Jemný vzor může zvýraznit přednosti tvé jemné ženské krásy.

Klobouk a šaty – úžasná letní kombinace, také červnové must haves by Blažena a Božena.

Tak užívejte, krásný červen!

Líbí se? Nenech si to pro sebe!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *